DESTEK24 Kasım 2017 Cuma Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et

Makaleler

Yeni Nesil Ön Muhasebe Yazılımı; Lila Mobil

Lila Yazılım tarafından oluşturulan ve tüm web tabanlı ön muhasebe programlarının en gelişmiş versiyonunu olan Lila Mobil Ticari, firmaların en büyük yardımcısıdır.

Kullanımı çok kolay olan Web tabanlı Lila Mobil,  Stok/depo yönetimi ve finans operasyonlarınızı verimli yönetme olanağı sağlar. Tüm ön muhasebe işlemlerinizi internet tabanlı ticari uygulamadan takip edebilirsiniz.

Lila Mobil Ticari yazılımı, fatura oluşturma ve yazdırma, Barkod/seri Takibi, kredi kartı ile online tahsilat, cari, kasa, banka, sipariş ve teklif ve anında raporlama gibi pek çok hizmeti içerisinde barındırıyor.

Lila Mobil Muhasebe programında; CRM, E-fatura/E-arşiv, N11 Entegrasyonu, gittigidiyor entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu, üretim, döviz takibi vs. detay modüller mevcut.

 Online Muhasebe Programı Lila Mobil, sunmuş olduğu kolay ara yüzü ve gelişmiş altyapısı ile tüm muhasebe fonksiyonlarını içinde barındırıyor. KOBİ firmaları için aranılan bir sistem olan Lila Mobil, akıllı telefon ve tabletlerden de kolayca yönetilebiliyor.

Lila Mobil Ticari Yazılım, kullanımı kolay, online muhasebe otomasyonudur.

Lila yazılım firmasından, sürekli destek ve güncellemeler ile kesintisiz hizmet alırsınız.

 

https://www.facebook.com/LilaYazilim

Tel: 0212 356 32 16

  Bize Ulaşın | Kullanım Koşulları   © Copyright 2005 - 2012
 Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et