DESTEK24 Kasım 2017 Cuma Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et

Hakkımızda
Misyon

Uluslararası yazılım alanında öncü bir firma ve marka olarak kurumsal pazarda " komple çözüm " hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmelerini sağlayacak yeni bilişim teknolojileri ile yazılım üretmektir.
Vizyon

- Yazılım sektöründe fark yaratarak güçlü oyuncular arasına girmek.
- Kurumsal yapılanma sürecini sürdürmek.
-Yerli veya yabancı sermaye ile stratejik ortaklar edinmek.
-Yazılım ihracı ve yazılım ithalatı ile Uluslararası yazılım sektörüne entegre olmak.

- Çağdaş ekonominin gerektirdiği yönetim anlayışını uygulamak.

a- Kurumsal yönetim
b- Stratejik yönetim
c- Risk yönetimi
d- İtibar yönetim

 • Bilgi, Tecrübe, Başarı....

  Lila yazılım, 2004 yılından bu yana binlerce müşteriye farklı ürünleriyle hizmet veren güvenilir ve istikrarlı büyüyen bir şirkettir. Özel eğitim ve rehabilitasyon sektörüne sunmuş olduğu yazılım ve sonrası verdiği hizmet, büyük bir beğeni toplamış olup sektörde ilk sıraya oturmuştur.

  Hep yeniliği esas alan firmamız, ürünlerinde sürekli geliştirmeler yapmaktadır. Bu bağlamda web uygulamasını ticari yazılıma uygulayan ilk firmadır. Müşterisine sunduğu 3. Versiyon Ticari Yazılım ile de hem görsel hem de fonksiyonel ve hız olarak müşterilerimizin büyük takdirlerini topladı.

  Lila Mobil Ticari Yazılım ürünümüz; Kobilere yönelik ön muhasebe ve genel muhasebe, mobil yazılım, üretim, teknik servis, crm ve entegrasyonlar, geniş rapor ve analizleriyle rakiplerine fark atmaya devam ediyor.

  Gerek istihdam gerekse üretim olarak ülkemizin bel kemiği olan Kobileri bir hedef pazarı olarak seçen Lila Yazılım, Kobilerimizle büyümeyi amaçlayarak, bu pazarın ticari yazılım ihtiyacını tamamen karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

  Lila Yazılım, bu iki temel pazarın yanı sıra firma veya kurumların ihtiyaç duyduğu butik yazılım hizmetleri de vermektedir. Bu bağlamda CEO ve kurum yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu yönetici asistan yazılımı ve sanal satış yapan firmalara B2C Web siteleri çalışmaları bunların başında gelmektedir.

   

  Lila software Training and Consulting limited company - more than software

  Lila software is a reliable and consistent growing company serving thousands of customers since 2004. Our company, always based on innovations continuously develops products. In this content, it is the first company, applying web application to commercial software in Turkey. The company is appreciated by the customers because it presents 3. Version mobile commercial software as both visiual and functional and also speediness.

  Our Lila Mobile Commercial Software product continues to outscore to its competitors with its smes oriented pre-accountancy and general accounting, manufacturing, technical service, crm and integrations, comprehensive reports and analysis.

  Lila Software choosing smes as target market maintains R&D studies to meet the commercial software requirements of this market.

  Lila Software also provides boutique software services.

  Bize Ulaşın | Kullanım Koşulları   © Copyright 2005 - 2012
 Facebook'ta Beğen Twitter'dan Takip Et